У Запоріжжі відбувся XXXI відкритий регіональний турнір з міні-футболу, присвячений пам'яті 4 начальників дистанцій колії

30 березня 2019, 16:30

Йдеться про Євгена Свєженцева і Валентина Мартищенка, які очолювали Пологівську дистанцію, Олександра Толченнікова (Запорізьку) та Олександра Забігайла (Нікопольську).

За результатом  безкомпромісних баталій, що розгорнулися наприкінці робочого тижня, сильнішими серед п’яти команд-учасниць стали футболісти Пологівської дистанції колії.

Програючи у фінальному поєдинку 0:1 нікопольським колегам, вони переломили хід гри та на останніх хвилинах провели дві результативні атаки. До речі, у матчі за ІІІ місце єдиний гол теж був забитий на останній хвилині гри. І приніс перемогу команді Запорізької дистанції колії у протистоянні великотокмацьким колійникам.

Під завісу турніру його кращим гравцем визнано монтера колії Пологівської дистанції Владислава Шрамка. Переможці та призери отримали командні кубки, особисті медалі та грамоти Запорізького теркому Профспілки залізничників і транспортних будівельників України.