У Здолбунові переобладнали перші дві платформи для сипких вантажів

14 серпня 2018, 08:47

За дорученням керівництва регіональної філії «Львівська залізниця», на базі ремонтного вагонного депо Здолбунів у стислі терміни налагоджено процес переобладнання універсальних платформ для перевезення сипких вантажів. Днями у депо Здолбунів завершили переобладнання двох платформ, що вже готові до експлуатації. У такий спосіб львівські залізничники планують вирішити проблему нестачі піввагонів. Загалом залізничники регіональної філії «Львівська залізниця» першими в Укрзалізниці відпрацювали цю технологію та можуть упродовж наступних кількох місяців підготувати для перевезення сипких вантажів приблизно 40 одиниць такого рухомого складу.

Львівська залізниця має відповідні потужності та спеціалістів і може суттєво збільшити кількість переоснащеного рухомого складу для перевезення сипких вантажів. З цією метою магістраль запрошує до співпраці вантажовідправників та вантажоотримувачів, що готові надати залізничникам матеріали і частини, необхідні для переобладнання платформ. Модернізованим рухомим складом Львівська залізниця забезпечуватиме потреби насамперед цих партнерів із перевезень сипких вантажів.

Для аналогічних потреб налагоджується процес переобладнання мінераловозів із неробочого парку. Нині таку технологію у регіональній філії «Львівська залізниця» відпрацьовують фахівці ремонтного вагонного депо Дрогобич.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?