У змаганнях з армспорту у Херсоні відзначилися колійники, а в Одесі — вохрівці

20 листопада 2019, 17:31

В Херсонському спортивному міні-комплексі мірялися силами армрестлери Херсонського залізничного вузла.

У двох вагових категоріях, 80+ та 90+, особливо відзначилися представники Миколаївської дистанції колії. Найсильнішими спорстменами стали Андрій Петренко (80+) та лідер збірної регіональної філії «Одеська залізниця» Євген  Лисаков  (90+).

А в спортивному комплексі Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» на змаганнях з армспорту серед залізничників Одеського регіону  вохрівці проявили себе в усіх трьох вагових категоріях змагань. Так, у ваговій категорії до 80 кг перше та друге місце посіли Денис Корлюга та Сергій Мустафа. У категорії від 80 до 90 кг другим став начальник Одеського загону воєнізованої охорони Сергій Баца, третім — Руслан Морозюк, аналогічні місця у категорії 90+ вибороли відповідно Віктор Лемешко та Ярослав Шеремет. Перемогу в категоріях 80—90 кг та 90+ святкували Юрій Кутуненко з Одеської дистанції сигналізації та зв’язку та Петро Степаненко з Білгород-Дністровської дистанції колії.

Почесні гості турніру в Одесі — чемпіонка світу з пауерліфтингу Тетяна Дудник та майстер спорту з армрестлінгу Володимир Янев — відзначили хороший рівень спортивної підготовки та високий потенціал учасників змагань.