У змаганнях з військової підготовки студенти Одеського коледжу транспортних технологій посіли друге місце

30 листопада 2019, 17:47

На базі Одеського коледжу транспортних технологій наприкінці робочого тижня пройшов захід, приурочений до 28-ї річниці створення Дня Збройних сил України.

Під час змагань з військової підготовки перевірялося вміння влучно стріляти з пневматичної гвинтівки, розбирати та збирати автомат Калашнікова і споряджати магазин патронами. Тут зібралися студенти з майже 20 навчальних закладів Одеської області, які найкраще впоралися з цими завданнями у своїх вишах.

За результатами змагань перше місце виборола команда технікуму газової і нафтової промисловості Одеської національної академії харчових технологій, друге місце розділили між собою студенти Одеського коледжу транспортних технологій та Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету.

Переможці змагань отримали грамоти та медалі від Одеського обласного та Малиновського районного територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Одеського коледжу транспортних технологій.

До речі

У травні наступного року Одеський коледж транспортних технологій запланував провести спартакіаду з багатоборства, до якої увійдуть і змагання з військової підготовки.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?