Учні Запорізького залізничного вишу показали високий клас на конкурсі професійної майстерності WorldSkills Ukraine—2020

05 листопада 2019, 14:53

У Запоріжжі нещодавно завершився І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів закладів освіти та молодих робітників підприємств міста.

Місцевий «Козак-Палац», де протягом трьох днів тривали змагання, перетворився на справжній виробничий майданчик. Понад 100 конкурсантів — молодих робітників, учнів та студентів — змагалися за звання найкращого, демонструючи майстерність за однією з дев’яти професій. Учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту (далі — ЗПЛЗТ) випробували себе у трьох спеціальностях і підтвердили високу репутацію закладу серед місцевих роботодавців. Так, у компетенції «Слюсарні роботи» другим у загальному заліку став Олександр Змієвський. У компетенції «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту» відзначилися одразу двоє представників ЗПЛЗТ: друге місце посів Ілля Пруднік, а переможцем конкурсу став Станіслав Мосіяш. Переможці регіональних етапів зійдуться у фіналі, який відбудеться навесні 2020 р.