Українська залізнична швидкісна компанія організувала цікаву екскурсію для дітей своїх працівників

03 вересня 2018, 15:42

З нагоди початку нового навчального року філія «Українська залізнична швидкісна компанія» ПАТ «Укрзалізниця» організувала екскурсію для дітей своїх працівників до найбільшого та найпотужнішого аеропорту України — «Бориспіль». Відповідне повідомлення розміщене на офіційній сторінці філії у Facebook.

Вітаючи дітей і молодь із початком навчального року, філія «Українська залізнична швидкісна компанія» побажала їм упевненості у власних силах і прагнення до нових знань.

«Під час екскурсії діти відвідали найбільший аеропорт в Україні, де ознайомилися з організацією роботи повітряного транспорту, дізналися про його унікальні можливості та особливості різноманітних професій, що забезпечують безперебійну роботу та обслуговування авіарейсів», — йдеться у повідомленні.

Такі заходи для філії «Українська залізнична швидкісна компанія» вже стають традиційними. «Минулого року до Дня захисту дітей була організована екскурсія для діток наших працівників на технічну пасажирську станцію «Дарниця», де вони познайомилися з дивовижним світом залізничного транспорту, дізналися багато цікавого та корисного про новітні технології в обслуговуванні швидкісних поїздів, побачили швидкісні поїзди не тільки зовні, а й побували у салоні поїзда та в кабіні машиніста», — нагадує перевізник.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?