Україну та Литву з’єднав новий регулярний контейнерний поїзд Containerships train, — Євген Кравцов

09 липня 2019, 17:04

Сьогодні, 9 липня, Укрзалізниця спільно з Білоруською та Литовськими залізницями запустила новий регулярний контейнерний поїзд Containerships train у сполученні Литва—Білорусь—Україна. Поїзд курсуватиме за маршрутом Драугісте (Литва)—Бровари (Україна) двічі на тиждень. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 «Останній рік можна йменувати «контейнерним бумом» в Укрзалізниці. Containerships train — наш 22-й контейнерний поїзд, що буде курсувати Україною. Конкурентна швидкість доставки незалежно від погодних умов, регулярність рейсів та зрозумілий графік. Додайте до цього зменшення логістичних витрат в середньому на 25 %. Вигоди беззаперечні», — повідомив Євген Кравцов.

За  його словами, ринок транспортних послуг ставить перед перевізниками завдання зі створення нових конкурентних логістичних продуктів. Необхідно відповідати вимогам часу і створювати якісні й ефективні сервіси. «Раніше вантажі в цьому напрямку йшли автотранспортом, ми їх переорієнтували на залізницю. ЄС робить акцент на скороченні частки автомобільних перевезень на користь екологічніших — залізниці та водного транспорту. І тут Укрзалізниця саме на передовій сучасних та якісних сервісів», — зазначив Євген Кравцов.

Керівник Укрзалізниці також повідомив, що у складі першого поїзда Containerships train 65 контейнерів, на станцію Бровари вони прибудуть за 50 год. У планах компанії — організація контейнерних перевезень до Одеського морського порту. «Драугісте розташовується поруч із портом Клайпеда. Тож десь з осені плануємо ще один маршрут вже до Одеського морського порту. З огляду на переорієнтацію вітчизняного експорту до країн ЄС та збільшення вантажів, що адресовані до морських портів, саме контейнерні перевезення стануть у пригоді», — зауважив Євген Кравцов.

Нагадаємо, Угоду щодо організації перевезень контейнерів у складі контейнерного поїзда Containerships train було укладено 28 травня 2019 р. в Одесі в рамках проведення наради представників АТ «Укрзалізниця», Білоруської залізниці, АТ «LG CARGO» і компаній ТОВ «Containerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service». Ініціаторами та операторами поїзда виступатимуть ТОВ «Сontainerships» та ЗАТ «Intermodal Container Service».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?