Упродовж 4 грудня 2018 року було оформлено 244 тисячі місць для проїзду у пасажирських поїздах, із них 148 тис. квитків (61 % від загальної кількості) пасажири придбали через інтернет, решту — в залізничних касах.

Подібна активність купівельного попиту спостерігалася влітку 2018 р., коли за одну добу пасажири придбали понад 176 тис. квитків на поїзди. Для порівняння: у середньому за добу оформлюється майже 149 тис. місць, причому більше половини квитків, 77 тис. (52 %), — через інтернет.

Укрзалізниця докладає зусиль для забезпечення пасажирських перевезень на Новорічі та Різдвяні свята. Наразі відкрито продаж квитків на поїзди, що відправляються після 20 грудня і пасажири активно їх розкуповують.

Разом з тим, Укрзалізниця сьогодні, 5 грудня, знову констатує сплеск ажіотажного попиту, що засвідчує робота порталу [email protected]. У такій ситуації змушені закликати пасажирів зважено підходити до процесу купівлі квитків на поїзди. Адже станом на 5 грудня у наявності місця на поїзди у передсвяткові дати на найпопулярніші напрямки. Також завдяки онлайн-системі Укрзалізниці пасажири можуть обрати квитки з пересадкою, якщо місця на прямі поїзди відсутні.

Після реалізації усіх квитків на цілорічні поїзди Укрзалізниця почне продаж проїзних документів на додаткові. Очікується, що цього святкового сезону таких буде призначено не менше 30.

Нагадуємо, якщо заявлена операція в онлайн-системі booking.uz.gov.ua, що здійснювалася вчора, 4 грудня, у години пікового навантаження на систему залишилася без результату, клієнтам необхідно звернутися з відповідною інформацією у встановленому порядку за телефоном: (044) 591-19-88, електронною адресою: [email protected] або Skype: uz_booking.