Укрзалізниця готується підписати контракти на постачання 100 тис. т дизельного пального

02 квітня 2019, 10:03

Вчора, 1 квітня, у системі ProZorro відбулися два аукціони на закупівлю 50 тис. т дизельного пального для потреб Укрзалізниці. Кожен аукціон складався з 25 тис. т дизпального. Минулого тижня також відбулися два аукціони на закупівлю 50 тис. т дизпального. Таким чином, за підсумками чотирьох тендерів компанія планує підписати контракти на постачання 100 тис. т дизельного пального.

Участь у вчорашньому першому аукціоні взяли чотири учасники. Переможцем стало ТОВ «Фірма «Фідея», яке запропонувало ціну 28078 грн/т. Участь у другому аукціоні взяли п’ять учасників. Переможцем стало ПП «Окко Контракт», яке запропонувало ціну 28200 грн/т.

Особливістю умов постачання для потреб Укрзалізниці є відстрочка платежу в п’ять банківських днів. Тому очікувана вартість закупівлі була розрахована із ціни 28252 грн/т. Водночас на умові попередньої оплати ціна на оптові партії дизельного пального на ринку України становить 27290 грн/т, про це свідчать дані цінового моніторингу Консалтингової групи А-95.

Таким чином, за підсумками чотирьох тендерів 50 тис. т дизпального поставить Укрзалізниці ПП «ОККО КОНТРАКТ», ще по 25 тис. — ТОВ «Фірма «Фідея» та ТОВ «Анвітрейд». Очікується, що підписання контрактів відбудеться впродовж тижня, як це передбачено Законом України «Про публічні закупівлі».

Цієї партії дизпального вистачить на понад квартал безперервної роботи галузі.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?