Укрзалізниця ліквідовує МАФи та «наливайки» на Центральному вокзалі Києва

05 березня 2020, 14:16

До кінця тижня Укрзалізниця розпочне другу масштабну хвилю демонтажу МАФів на станції Київ-Пасажирський. Під ліквідацію підпадуть 26 торгових точок на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Про це повідомив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвський.

За його словами, демонтаж МАФів на вокзалі триває з осені минулого року. «Наша мета — зробити головні залізничні ворота України комфортним та безпечним простором для громадян. У межах комплексної програми із поліпшення сервісу «Назустріч клієнту» Укрзалізниця розпочала ліквідацію осередків хаотичної торгівлі та посилює контроль за порядком і безпекою на вокзалі. Минулого року ми ліквідували 10 кіосків на Вокзальній площі, а вже цієї п’ятниці стартує друга масштабна хвиля демонтажу МАФів», — зазначив він.

Зокрема, компанія планує знести 10 МАФів, розташованих на площі біля західного підземного переходу та ще 16 точок — у конкорсі, який з’єднує Центральний і Південний вокзали. Під ліквідацію підпадають торговельні території, на які закінчився термін оренди, зокрема і точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться на вокзалі, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Крім того, для посилення правопорядку на вокзалі з лютого 2020 р. Укрзалізниця залучила працівників Національної поліції. Наразі на території Центрального та Південного вокзалів розташовано 15 постів Управління поліції охорони, на яких чергують 25 правоохоронців. «Охорона поліцією допоможе забезпечити порядок на вокзалі та вже дає перші результати. Новий формат взаємодії з правоохоронцями ми зараз випробовуємо на станції Київ-Пасажирський і в майбутньому плануємо поширити на інші великі вокзали країни», — резюмував Марчін Целеєвський.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?