Укрзалізниця нагадала пасажирам правила повернення проїзних документів

11 липня 2019, 13:57

Укрзалізниця нагадала пасажирам алгоритм повернення проїзних документів. Відповідна інфографіка опублікована на офіційній сторінці перевізника у Facebook.

Окрім базових правил повернення проїзних документів, Укрзалізниця пояснила, як слід діяти, якщо за груповим проїзним документом не може виїхати повна кількість учасників групи: «…керівник групи до початку поїздки має пред'явити груповий проїзний документ начальнику вокзалу (станції) або черговому по вокзалу для поставлення відмітки й повернення вільних місць у продаж. Повернення платежів за групові проїзні документи проводиться на рахунок особи, яка їх придбала».

Крім того, приділено увагу ситуаціям щодо квитків на поїзди, які відходять зі станцій залізниці України, але оформлені в інших країнах: «…на станції Укрзалізниці робиться відмітка на квитку про припинення його дійсності, про повернення місць для продажу. Проїзний документ з відміткою або допоміжним бланком повернення місць видається пасажиру для отримання платежів у країні, де оформлено проїзний документ».

Укрзалізниця також пообіцяла розповісти найближчим часом про правила повернення платежів за проїзні документи.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?