Укрзалізниця обговорила з учасниками ринку харчування пасажирів у швидкісних поїздах

06 березня 2020, 14:24

Укрзалізниця продовжує відбір контрагента для співробітництва щодо організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+, а також на технічній пасажирській станції Дарниця. 5 березня у головному офісі компанії відбулася зустріч з учасниками ринку.

В обговоренні взяли участь представники семи компаній. Їх ознайомили з умовами відбору контрагента та запропонували до 19 березня надіслати необхідні пакети документів на підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям і комерційні пропозиції.

Учасникам ринку консультації з підготовки до участі у відборі надали голова та члени експертної групи, до якої увійшли представники департаментів АТ «Укрзалізниця» та філії «Українська залізнична швидкісна компанія». Оголошений раніше конкурс щодо надання послуг харчування у швидкісних поїздах, який був заблокований Волинським судом, планується скасувати.

Вимогами відбору передбачено, що контрагент має організувати харчування пасажирів у рухомому складі філії «Українська залізнична швидкісна компанія» акціонерного товариства «Українська залізниця», а саме: 10 поїздах (по дев’ять вагонів) Hyundai Rotem (на 579 місць/поїзд), двох поїздах (по шість вагонів) Skoda (на 615 місць/поїзд), двох електропоїздах (по дев’ять вагонів) ЕКр-1 (на 607 місць/поїзд), двох поїздах (по п’ять вагонів) «МПЛТ» (на 400 місць/поїзд).

Також надавати послуги харчування працівників філії «УЗШК» на території технічної станції Дарниця у призначеному для цього приміщенні. Конверти з комерційними пропозиціями учасників, що відповідають кваліфікаційним вимогам, будуть відкриті одночасно у присутності ЗМІ. Таким чином буде забезпечена максимальна публічність, об’єктивність і транспарентність проведення процедури відбору.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?