Укрзалізниця опублікувала на сайті проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність за 6 місяців 2019 року

02 жовтня 2019, 19:23

Укрзалізниця опублікувала на офіційному сайті компанії проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність за 6 місяців 2019 р. та організує конференц-дзвінок з міжнародними інвесторами.

На офіційному сайті компанії опубліковано проміжну скорочену консолідовану фінансову звітність АТ «Укрзалізниця» за 6 місяців 2019 р. разом зі звітом з огляду аудиторської компанії Ernst & Young.

Дохід від реалізації продукції Укрзалізниці сягнув 44,2 млрд грн, що на 11 % більше, порівняно з першим півріччям минулого року. Найбільшу питому вагу (92 %) у складі доходу від реалізації продукції становлять доходи від перевезень вантажів та пасажирів (40,5 млрд грн).

Фінансовий результат компанії у першому півріччі 2019 р. (1,1 млрд грн) більш ніж удвічі покращено, порівняно з аналогічним періодом 2018 р. Показник EBITDA становив 7,5 млрд грн, що більше, ніж у першому півріччі 2018 р., на 6 %.

Для презентації результатів діяльності компанії у першій половині 2019 р. та їхнього відкритого обговорення з наявними і потенційними інвесторами, а також з іншими учасниками фінансового ринку 3 жовтня о 17:00 годині за київським часом Укрзалізниця проведе конференц-дзвінок за участю Dragon Capital. «Цей захід реалізується в межах продовження партнерського діалогу з інвесторами, є свідченням відкритості компанії та можливістю для об’єктивного оцінювання й обговорення перспектив розвитку Укрзалізниці», — прокоментував голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов.

Контактні особи: Юрій Гаврилюк, АТ «Укрзалізниця» ([email protected]), Андрій Беспятов, Dragon Capital ([email protected]).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?