Укрзалізниця планує збільшити кількість швидкісних поїздів Інтерсіті+, — Євген Кравцов

04 листопада 2019, 10:16

Укрзалізниця планує вдвічі збільшити кількість швидкісних поїздів. Зокрема, це рухомий склад, що використовується на маршрутах поїздів класу Інтерсіті+. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«Завдання уряду на наступні п’ять років — збільшити на 10 одиниць кількість рухомого складу, що використовується на швидкісних маршрутах. Таким чином, ми вдвічі збільшимо парк цих поїздів та зможемо запропонувати нашим клієнтам кращий сервіс», — сказав керівник компанії в ефірі телеканалу «1+1».

Окрім цього, він нагадав, що Укрзалізниця встановила рекорд із виконання капітально-відновлювального ремонту пасажирських вагонів. «Ми змогли модернізувати майже 200 пасажирських вагонів, це рекорд за останні сім років. Цього року ми плануємо таким ремонтом оновити приблизно 40 вагонів. Крім того, до кінця року ми отримаємо перший вироблений в Україні дизель-поїзд, котрий плануємо поставити на маршрут до аеропорту «Бориспіль», — повідомив Євген Кравцов.

 

Довідка

Філія «Українська залізнична швидкісна компанія» АТ «Укрзалізниця» на сьогоднішній день має на балансі 10 швидкісних міжрегіональних електропоїздів подвійного живлення моделі HRCS2 виробництва компанії Hyundai Rotem (Південна Корея); два швидкісні міжрегіональні електропоїзди подвійного живлення моделі ЕКр-1 вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»; два швидкісні двоповерхові електропоїзди подвійного живлення моделі EJ 675 виробництва компанії Skoda Vagonka (Чеська Республіка); 10 пасажирських вагонів поліпшеної конструкції з експлуатаційною швидкістю 160 км/год вітчизняного виробництва ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», які використовуються у складі двох міжрегіональних поїздів у п’ятивагонній комплектації.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?