Укрзалізниця повністю готова до вивезення зернових нового врожаю та має для цього всі необхідні ресурси

15 серпня 2019, 15:34

 Заяви Зернової асоціації щодо занепокоєння ситуацією з перевезенням врожаю — безпідставні. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«У минулому році Укрзалізниця довела, що може впоратися з перевезенням врожаю зернових. Тоді проблема була лише з чергами в портах та неефективною роботою стивідорів. Я абсолютно впевнений, враховуючи збільшення нашого парку локомотивів до 1800 одиниць та парку державних і приватних зерновозів, що з транспортною частиною ми впораємося і цього року», — зазначив він.

Керівник компанії також додав, що з початку нового маркетингового року, який розпочався 1 липня, залізничники перевезли 4,26 млн т зернових. Цей показник на 24,6 % перевищує результати аналогічного періоду минуло року. «Збільшити обсяги перевезень нам, зокрема, вдалося за рахунок організації зернових маршрутів. З початку липня Укрзалізниця щодня формує не менше 10 маршрутів з власного вагонного парку, і частина відправлень йде чітко за графіком», — розповів Євген Кравцов.  

Крім того, 6 серпня 2019 р. Укрзалізниця почала оголошувати у системі Prozorro.Продажі аукціони щодо продажу послуг на перевезення в зерновозах власності компанії за маршрутними відправками.

Нагадаємо, парк зерновозів становить 23,2 тис. вагонів. Порівняно з минулим роком його збільшено на 22 %.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?