Укрзалізниця привітала ветеранів із 73-ю річницею Перемоги

11 травня 2018, 16:05

Працівники Укрзалізниці вшанували ветеранів з нагоди Дня пам’яті та примирення і привітали з 73-ю річницею Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зокрема було організовано святкове дійство у Привокзальному сквері станції Дарниця (м. Київ) біля меморіалу залізничників, загиблих у 1941-1943 роках.

У Привокзальному сквері ветеранів та гостей зустрічав зі святковою програмою військовий духовий оркестр 8-го Чернігівського навчального центру Державної спеціальної служби транспорту. Вихованці Київської дитячої залізниці щиро вітали ветеранів квітами та тішили посмішками.

Ветеранів привітали та висловили слова вдячності директор з управління персоналом та соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Євгеній Козак, заступник директора з управління персоналом та соціальної політики ‒ начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Безпалько, голова ради Асоціації ветеранів війни та праці залізничного транспорту України Анатолій Пінчук.

Звертаючись до учасників Другої світової війни та всіх залізничників, Євгеній Козак зазначив: «Роки Другої світової війни назавжди закарбовані в пам’яті нашої країни і, безумовно, нашої залізниці. Для всіх українців цей день є особливим, коли ми згадуємо героїзм наших батьків, дідів і прадідів. Цей день об'єднує народи, людей усіх національностей і віросповідань. Ваша перемога, сила духу та патріотизм завжди будуть прикладом для наступних поколінь наших залізничників – для нашої молоді. Завдяки вам ми живемо, працюємо, завдяки вам виховуємо дітей та онуків. Дорогі ветерани! Бажаю вам спокою в такий для нашої держави не простий час. І як би страшно це не звучало, все ж я вірю, що ми перемогли тоді і зуміємо відстояти честь і гідність нашої країни зараз. Здоров’я та довголіття вам! Низький уклін усім тим, хто з честю виконував свій обов'язок залізничника. Дякую за подаровану радість!»

Також слово надавалося самим ветеранам. Серед активних учасників свята була Олександра Іванівна Романчикова (1930 р.н.), яка зворушливо розповіла про свого батька – машиніста паровоза колони особового резерву з перевезення бойових припасів.

Після молебня в пам'ять про залізничників, які загинули в роки Другої світової війни, здійснили покладання квітів до стел, а також вшанували їх скорботною хвилиною мовчання.

По закінченню свята всіх гостей було запрошено скуштувати солдатської каші.

Прагнення допомогти в скрутну хвилину та надати підтримку тим, хто її потребує, чуйність та увага до людей лежить в основі життєвої позиції кожного залізничника. Тому днями молоді працівники ПАТ «Укрзалізниця» завітали до одиноких ветеранів – колишніх працівників залізничної галузі, які за станом здоров’я не змогли відвідати свято з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зокрема, працівники управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Маргарита Черноус та Ольга Гупалова спільно з головою первинною профспілкової організації апарату ПАТ «Укрзалізниця» Юрієм Грищенком привітали наших героїв квітами, продуктовими наборами і – найголовніше – увагою до їх досвіду та нелегкого життєвого шляху.

За рішенням правління ПАТ «Укрзалізниця» всі ветерани-залізничники отримали матеріальну допомогу до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?