Укрзалізниця прийме в експлуатацію вагони РІЦ для міжнародного сполучення після отримання дозвільних документів на їх курсування до країн ЄС, — Євген Кравцов

22 березня 2019, 15:21

У 2019 р. Укрзалізниця придбає у вітчизняного виробника ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» вагони габарита РІЦ для міжнародного сполучення. Сьогодні під час візиту на завод їх оглянув голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Керівник компанії на своїй сторінці у Facebook повідомив, що ці вагони курсуватимуть на маршруті Київ—Відень—Київ. «Не лише купе, СВ, а й вагони для міжнародного сполучення габарита РІЦ замовили на 2019-й. З відмінностей від класичних вагонів: у кожному купе є окремий умивальник, у вагоні є душ та сповивальний стіл для немовлят», — зазначив він у своєму дописі.

Він також додав, що Укрзалізниця прийме в експлуатацію зазначені вагони після їх сертифікації європейськими колегами. «На черзі — отримання дозвільних документів на курсування до країн ЄС і зустрічі з угорськими та австрійськими залізничниками», — резюмував Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?