Укрзалізниця призначила до Трійці низку додаткових регіональних поїздів

04 червня 2020, 15:40

Укрзалізниця призначила курсування п’яти регіональних поїздів на період з 5 до 9 червня для додаткових перевезень пасажирів напередодні та після Дня Святої Трійці.

Так, на цей період призначено щоденне курсування регіональних поїздів: № 864/866 сполученням Неданчичі, Чернігів—Київ-Волинський; № 884/883 Фастів—Зернове—Київ-Волинський; № 888/887 Київ-Волинський—Ворожба—Фастів; № 896/895 Київ-Волинський—Конотоп, Шостка—Київ-Волинський. Також на 8 червня призначене курсування регіонального поїзда № 880/882 Київ-Волинський—Славутич—Фастів. Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50 % місць.

Нагадаємо, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах винятково у захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби — залишатися вдома.

У разі збільшення попиту Укрзалізниця готова призначати ще поїзди в напрямках, де послаблені карантинні заходи, але закликає пасажирів бути свідомими та виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом, адже лише свідоме ставлення та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?