Укрзалізниця призначила на найближчі вихідні та до Дня Конституції низку додаткових регіональних поїздів

17 червня 2020, 09:22

Укрзалізниця призначила курсування п’яти регіональних поїздів на період з 19 до 21 червня, а також з 26 до 29 червня — напередодні й після Дня Конституції України — для додаткових перевезень пасажирів.

Так, на цей період призначено щоденне курсування регіональних поїздів: № 864/866 сполученням Неданчичі, Чернігів—Київ-Волинський; № 884/883 Фастів—Зернове—Київ-Волинський; № 888/887 Київ-Волинський—Ворожба—Фастів; № 896/895 Київ-Волинський—Конотоп, Шостка—Київ-Волинський, № 880/882 Київ-Волинський—Славутич—Фастів. Квитки на зазначені поїзди реалізовуватимуться на 50 % місць.

Нагадаємо, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, на платформах та в поїздах винятково в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 м, а при виявленні симптомів гострої респіраторної хвороби — залишатися вдома.

У разі збільшення попиту Укрзалізниця готова призначати ще поїзди в напрямках, де послаблені карантинні заходи, але закликає пасажирів виконувати рекомендації під час проїзду залізничним транспортом, адже лише свідоме ставлення та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?