Укрзалізниця продовжує пошук єдиного постачальника продуктів харчування, які реалізовуватимуться в поїздах далекого сполучення. Прийом конкурсної документації та зразків продукції триває до 12.00 15 січня 2019 р. Головним критерієм вибору постачальника є гарантовано висока якість продукції, кінцевим споживачем якої є пасажир. 

Учасники конкурсу мають запропонувати стандартний асортимент продукції для реалізації в поїздах з обов’язковим нанесенням фірмового стилю АТ «Укрзалізниця»: чай, кава натуральна та розчинна, вершки до кави, кавовий напій, печиво галетне та пісочне, вафлі шоколадні та ванільні, інші кондитерські вироби (круасани, бісквіти, шоколадні батончики), чіпси, сухарики, арахіс, сніданки (каша пакетована), сік, вода мінеральна та солодка, цукор, а також засоби особистої гігієни (сухі та вологі серветки).

Конкурсна документація, яка містить детальну інформацію щодо співпраці та кваліфікаційні вимоги до потенційних контрагентів, тут. Процедура розкриття конкурсних пропозицій розпочнеться 15 січня 2019 р. о 14.00.

Нагадаємо, що з травня 2018 р. Укрзалізниця запровадила єдину ціну у 8 грн на всі напої, що продаються в поїздах далекого сполучення: чай, каву, кавовий напій (3 в 1) та воду. Наприклад, можна сплатити за напій при купівлі квитка, а який саме напій вибрати, визначити безпосередньо в поїзді. Також минулого року Укрзалізниця запровадила повноцінне харчування в поїздах № 81 Київ—Ужгород, № 7 Київ—Івано-Франківськ та № 749 Київ—Івано-Франківськ.