Укрзалізниця продовжує ритмічне забезпечення будівельної галузі та проєкту «Велике будівництво» необхідними матеріалами

29 квітня 2020, 16:05

Укрзалізниця в умовах карантинних обмежень, спричинених розповсюдженням респіраторної хвороби COVID-19, продовжує стале та безперебійне забезпечення будівельної галузі необхідними матеріалами, зокрема для державного проєкту «Велике будівництво». За перший квартал 2020 р. компанія збільшила перевезення мінбудматеріалів у внутрішньому сполученні на 8 % — до 7,86 млн т, повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

Він наголосив, що у структурі перевезень мінбудматеріалів найбільшу питому вагу має щебінь, перевезення якого зросли у січні—березні цього року майже на 13%.

«Укрзалізниця як найбільший перевізник вантажів у державі розуміє всі складнощі сьогодення й докладає усіх зусиль для забезпечення будівельної та автодорожньої галузей необхідними матеріалами. Зокрема, завдяки сталій роботі вантажного залізничного транспорту відбувається вчасне забезпечення спільного проєкту Президента та Уряду з будівництва необхідних об’єктів інфраструктури по всій Україні — «Велике будівництво», — підкреслив Іван Юрик.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебеню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні—березні 2020 р. Укрзалізниця вже відвантажила клієнтам 321 тис. т продукції, з якої 219,5 тис. т щебеню.

Зокрема, станція Клесів Рівненської дирекції залізничних перевезень Львівської залізниці, яка переважно працює з навантаженням щебеневої продукції з місцевих кар’єрів, збільшила цей показник у першому кварталі 2020 р. майже на 12 % порівняно з аналогічним періодом 2019 р., навантаживши щебеневою продукцією 14 тис. вагонів.

«Укрзалізниця й надалі готова робити все можливе для забезпечення розвитку економіки та розбудови нашої держави», — резюмував очільник компанії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?