Укрзалізниця проінспектувала готовність колійної техніки до початку робіт

30 березня 2018, 15:45

В усіх регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» відбулися огляди-інспекції готовності колійних машин до початку весняно-літніх колійних робіт. У філії «Центр з ремонту та експлуатації колійних машин» в м. Києві були продемонстровані комплекси колійних машин, а саме: щебенеочисні машини, машини для виправки, підбивки та рихтування колії безперервної дії, вакуумні навантажувачі та інші.

За словами директора Департаменту колії та споруд ПАТ «Укрзалізниця» Олексія Віннічука, залізничники виконали усі необхідні роботи та підготували техніку до весни. «Все, що планувалося, зробили. Наразі є проблеми з закупівлею окремих іноземних запчастин, але ці проблеми вирішуємо також. Паралельно з цим вже багато деталей (до 85 %) навчилися виготовляти в Україні. Техніка, яку ми сьогодні перевірили, готова до роботи. Але найкраща перевірка відбудеться на колії. Незважаючи на несприятливі природні умови, сезон колійних робіт розпочали», – повідомив Олексій Віннічук.

Всього з метою підготовки до виконання ремонтно-колійних робіт у 2018 році відремонтовано 451 колійну машину, 2752 од. рухомого складу та 240 од. землерийної техніки. Вся техніка відновлювалася силами залізничників на потужностях структурних підрозділів Укрзалізниці: Тернопільського; Житомирського; Черкаського; Білопільського; Синельниковського ремонтно-механічних заводів та Самбірської колійної дорожньої ремонтно-механічної майстерні (СКДМ). Також у регіональних філіях ПАТ «Укрзалізниця» проведено ремонт 232 колійних машин та підготовлено 240 од. землерийної техніки.

Крім того, залізничники провели деповський, капітальний та поточний ремонти 2384 платформ для перевезення рейок. Для перевезення та проживання ремонтних бригад підготовлено до роботи 368 вагонів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?