«Укрзалізниця» пропонує китайським компаніям інвестувати в швидкість

16 листопада 2017, 15:31
Покупайте билеты на сайте Мы официальные партнеры Укрзализныци!

Міністерство інфраструктури України та ПАТ «Укрзалізниця» продовжують роботу щодо створення сприятливих умов для перевезення вантажів з Китаю до Євросоюзу. Про це йшлося в ході панельної дискусії «Інфраструктура та логістика», організованої в рамках II Українського форуму Шовкового шляху, що приходить в Києві у четвер, 16 листопада.

Як розповів заступник Міністра інфраструктури Віктор Довгань, з метою зниження вартості перевезень по Транскаспійському маршруту ухвалено рішення щодо зниження ставок зборів у вітчизняних морських торговельних портах. Відповідне дзеркальне рішення очікується від Грузії.

В свою чергу, ПАТ «Укрзалізниця» також встановила максимально сприятливі тарифи на транзит вантажів з портів Чорного моря до кордону з ЄС. Проводяться перемовини з іншими учасниками проекту Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту, до якого, крім Української залізниці також входять залізниці Грузії, Азербайджану, Казахстану, а також компанії-оператори поромних перевезень.

За словами директора із стратегічного розвитку та інвестиційної політики ПАТ «Укрзалізниця» Антона Саболевського, сьогодні актуальним є питання підвищення швидкостей на вітчизняній залізничній мережі. «Україна знаходиться в центрі Європи і тому для нас важлива реалізація транзитного потенціалу. З огляду на це ми би вітали інвестиції з боку Китаю націлені на розвиток залізничної інфраструктури: підвищення якості її використання та швидкості руху. Наші партнери готові запускати додаткові поїзди (контейнерні – авт.), проте хотіли би, щоб вони проходили територією України за 20 годин. Для цього потрібно забезпечити відповідну технічну швидкість, для чого необхідна реконструкція колій, основних ходів», – заявив він, додавши, що акціонере товариство в цьому плані відкрито до співпраці з інвесторами. Мова, за словами Антона Саболевського, йде не лише про колії, а й про розбудову логістичних центрів для забезпечення відповідного сервісу клієнтам на маршруті. Нині, зокрема, є проект створення такого центру поблизу Львова.

 

Magistral logo

Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?