Укрзалізниця проведе навчання провідників

30 жовтня 2019, 10:22

Укрзалізниця запускає новий проєкт — спеціалізовану школу провідника. Тут провідники пасажирських вагонів навчатимуться: новим технологіями роботи організації перевезень пасажирів, діям у надзвичайних, нестандартних та аварійних ситуаціях, основам професійного спілкування, професійній етиці, наданню першої домедичної допомоги, а також особливостям перевезення пасажирів з інвалідністю. Про це розповів директор з управління персоналом та соціальної політики Укрзалізниці Євгеній Козак.

За словами Євгенія Козака, навчання за проєктом вже закінчила тестова група із 21 слухача. «Провідник пасажирського вагона — це людина, яка не лише обслуговує пасажирів, а й є, без перебільшення, обличчям Української залізниці. Саме від його компетенцій, вміння діяти у непередбачуваних ситуаціях багато в чому залежить комфорт пасажирів під час поїздки. Цей проєкт допоможе провідникам краще діяти в екстрених та нестандартних ситуаціях й удосконалити свої професійні навички», — розповів він. 

Наразі філія «Пасажирська компанія» формує графік навчання по всій Україні. Групи слухачів комплектуватимуться з провідників пасажирських вагонів — по 20—25 осіб. Термін навчання становитиме 96 годин. Після закінчення навчального курсу всі учасники пройдуть перевірку знань для подальшого визначення рівня набутих навичок.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?