Укрзалізниця сформувала новий склад поїзда Київ—Лисичанськ із оновленими вагонами у новій корпоративній колористиці, — Євген Кравцов

12 лютого 2019, 10:36

Укрзалізниця сформувала другий склад поїзда Київ—Лисичанськ із оновлених і модернізованих вагонів у новій корпоративній колористиці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Завдяки новому складу Укрзалізниця збільшила періодичність курсування поїзда до Лисичанська. Сформований із вагонів після капітально-відновлювального ремонту поїзд курсує за маршрутом з 5 лютого.  «Як і обіцяв, такі вагони будуть своєрідним маркером. Це сучасний і комфортний пасажирський рухомий склад», — зазначив Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, цього року планується капітально відремонтувати понад 60 і придбати 46 нових вагонів. Великі обсяги оновлення пасажирського рухомого складу були виконані минулого року. «Ми крок за крок, власним коштом, поповнюємо пасажирський парк компанії. Темпи непогані: минулого року запустили в роботу 118 модернізованих пасажирських вагонів, а це 7—8 повноцінних складів», — розповів голова правління АТ «Укрзалізниця».

Із оновлених вагонів Укрзалізниця формує нові поїзди та включає їх до складу існуючих у популярних напрямках. «Ще у найближчих планах — сформувати повністю оновлений нічний експрес Київ—Маріуполь», — повідомив Євген Кравцов.

Керівник компанії нагадав, що вагони, які пройшли КВР, задіяні у поїзді «Чотири столиці» за маршрутом Київ—Мінськ—Вільнюс—Рига, а також поїздах № 3/4 Запоріжжя—Ужгород і № 19/20 Київ—Лисичанськ. Окрім того, збільшено кількість вагонів у складі таких пар поїздів, як: № 79/80 Дніпро—Київ, № 11/12 Київ—Новоолексіївка та № 7/8 Київ—Івано-Франківськ.

Як повідомлялося раніше, швидкий пасажирський поїзд № 20/19 Київ—Лисичанськ у лютому—березні 2019 р. курсуватиме частіше: він здійснить 26 додаткових рейсів.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?