Укрзалізниця спільно з ФРУ напрацює необхідні зміни до законодавства про публічні закупівлі

18 листопада 2019, 14:16

Укрзалізниця запросила представників Федерації роботодавців України до спільного напрацювання змін до законодавчих актів, що регулюють сферу державних закупівель, з метою підвищення виробничих можливостей підприємств та сприяння розвитку економіки України.

Про це йшлося під час засідання комітету транспорту та логістики ФРУ на тему «Реалізація програми імпортозаміщення на АТ «Укрзалізниця», в якому брали участь, зокрема, такі підприємства, як «ХАРТРОН», корпорація «УкрІннМаш», «Дніпровагонмаш», «ФЕД», «Азовмаш» ДП «УкрНДІ вагонного будівництва».

Представники Укрзалізниці нагадали, що у січні 2019 р. була презентована зазначена програма, за якою на придбання товарів з каталогу імпортозаміщення було виділено 112 млн грн, й на суму майже 93 млн грн було оголошено торги. На сьогодні приблизно із 1 тис. позицій товару, які потребували імпортозаміщення, вдалося освоїти понад 600, а решта може бути закуплена у вітчизняних підприємств уже найближчим часом.

Крім того, алгоритм передачі конструкторської документації для продукції, що потребує імпортозаміщення, підприємствам—виробникам уже опрацьований й перебуває на етапі впровадження підприємствами.

Також учасники зустрічі обговорили питання рамкових договорів, можливості розрахунків акредитивом, подовження терміну експлуатації залізничних вагонів та дійшли згоди щодо підготовки наради за участю вантажоперевізників із власним парком, Укрзалізниці та вагонобудівних підприємств для розробки плану виведення таких вагонів з експлуатації й заміни на нові.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?