Укрзалізниця та ЄБРР оголосили тендер на постачання матеріалів для виконання капітального ремонту колії на мережі TEN-T

23 грудня 2019, 15:29

Укрзалізниця та ЄБРР запрошують до участі в тендері на постачання матеріалів для виконання капітального ремонту колії. Відповідне оголошення 23 грудня оприлюднене на електронному майданчику для закупівель ЄБРР (платформа ECEPP).

Тендер пройде за абсолютно прозорими та зрозумілими правилами ЄБРР. Його учасниками можуть бути як резиденти України, так і нерезиденти. За результатами тендера Укрзалізниця планує закупити матеріали верхньої будови колії для відновлення пріоритетних залізничних ліній, переважно на коридорах Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) в межах України.

Фінансування закупівлі матеріалів для капітального ремонту колій здійснюватиметься за залучені кошти ЄБРР — до $ 70 млн через механізм додаткового випуску облігацій участі в позиції (LPN). Усі ремонти на дільницях будуть проведені силами Укрзалізниці.

Наразі транспортними коридорами TEN-T перевозиться майже 80 % усіх транзитних вантажів. Оновлення їхньої інфраструктури сприятиме зменшенню часу проходження вантажів територією України та, як наслідок, дасть змогу збільшити фінансові надходження компанії. 

Крім того, ще до $ 30 млн Укрзалізниця планує спрямувати на засоби автоматики та телекомунікацій. Постачання й монтаж обладнання буде здійснюватися зовнішніми підрядними організаціями. Запрошення до участі в цьому тендері буде оприлюднено на початку 2020 р.

Нагадаємо, у вересні 2019 р. між Rail Capital Markets PLC, АТ «Укрзалізниця» та ЄБРР було укладено рамкову угоду щодо залучення кредитних коштів ЄБРР у розмірі до $ 100 млн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?