Укрзалізниця та Нацполіція провели черговий рейд для перевірки дотримання карантинних вимог у приміських поїздах

22 червня 2020, 15:40

Укрзалізниця спільно з працівниками Національної поліції 22 червня провели черговий рейд для перевірки дотримання карантинних вимог пасажирами приміських поїздів Київщини. Наразі щодня в межах пролягання Південно-Західної залізниці курсує 131 приміський поїзд.

Залізничники та правоохоронці перевірили ранкові поїзди, які відправлялися й прибували до Фастова. «Майже всі пасажири поїздів були в масках, і ми дуже раді, що вони відповідальні й дотримуються рекомендацій медиків. Лише самосвідомість усіх громадян допоможе не допустити розповсюдження хвороби», — зазначив під час рейду директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Артем Миронович.

Крім того, керівник регіональної філії нагадав, що з 23 червня кількість приміських поїздів буде збільшено. «Ми постійно моніторимо ситуацію з наповненістю поїздів. Наразі територією регіональної філії у приміському сполученні залізницею перевозиться щодоби майже 32 тис. пасажирів. Тому було прийнято рішення збільшити кількість приміських поїздів до 158 одиниць», — зазначив він.

Також Артем Миронович наголосив, що рейди з Нацполіцією проводитимуться й надалі. «Плануємо сьогодні затвердити список станцій, які маємо перевірити до кінця тижня. Але перш за все ми дякуємо нашому пасажиру за свідому поведінку», — повідомив Артем Миронович.

Нагадаємо, що приміські поїзди постійно проходять дезінфекцію у пунктах обороту, зокрема постійно обробляються антисептичними засобами підлога, сидіння, ручки, можливі контактні місця.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?