Укрзалізниця та ТІС відзначили першу річницю запуску регулярного контейнерного поїзда Чорноморська (ТІС)—станція Київ-Ліски

31 січня 2019, 16:49

За рік курсування контейнерний поїзд Чорноморська (ТІС)—Київ-Ліски—Чорноморська (ТІС) перевіз 10,6 тис. контейнерів у ДФЕ. Починаючи з 31 січня 2018 р. цим поїздом було перевезено в обидві сторони 10,6 тис. контейнерів у ДФЕ.

Показники першого року роботи свідчать про високу затребуваність цього контейнерного маршруту. Його основні переваги — безпечність та швидкість доставки вантажів, відсутність зупинок на шляху прямування.

З товарів, що йдуть на експорт, контейнерний поїзд найбільше перевозить продуктів харчування, зернових вантажів та продуктів помелу і будівельних матеріалів. Імпортні вантажі — електронна, побутова техніка та сталь.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця тільки у 2018 р. організовано вісім регулярних контейнерних поїздів, які курсують за встановленим розкладом у визначені дні тижня та забезпечують прискорену доставку вантажів у контейнерах, які прибувають в Україну через порти Чорного моря.

Загалом минулого року в складі контейнерних поїздів, яких на постійній основі курсує вже 17, у тому числі сім  транзитних, перевезено 95700 ДФЕ, що на 72 % більше, ніж у 2017 р.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?