Укрзалізниця у 2019 році збільшить протяжність безстикових колій, — Євген Кравцов

22 березня 2019, 12:19

У 2019 р. Укрзалізниця укладе майже 400 км безстикових колій, що забезпечує більш комфортний рух поїздів, зменшує гучність руху, збільшує термін експлуатації колій та коліс рухомого складу. Про це розповів голова АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до виробничого підрозділу «Рейкозварювальний поїзд» у Кременчуці 22 березня.

Як зазначив Євген Кравцов, Укрзалізниця приділяє увагу підготовці залізничної інфраструктури для безпечних перевезень і збільшення швидкості руху поїздів та пропускної спроможності. Під час виконання капітального ремонту компанія застосовує сучасну технологію зварювання рейок у довгі пліті та укладення їх без стиків.

«У 2019 р. для укладання на дільницях проведення реконструкції колії заплановано виготовити нових плітей безстикової колії 311,6 км та старопридатних плітей безстикової колії 85 км, не зменшуватимемо минулорічні темпи, коли протяжність безстикових колій Укрзалізниця збільшила на 106,5 км. Наразі вони становлять 76,7 % головних колій — це 20,7 тис. км», — розповів Євген Кравцов.

Загалом у 2019 р. АТ «Укрзалізниця» заплановано виконати реконструкцію колії 271,6 км, капітальний ремонт колії 140,9 км, а також здійснити реконструкцію і капітальний ремонт стрілочних переводів.

Реконструкція колії здійснюватиметься на напрямках Львів—Стрий—Чоп, Козятин—Здолбунів—Красне, Фастів—Миронівка—П’ятихатки—Чаплине, Жмеринка—Вапнярка—Одеса, Одеса—Знам’янка, Верхівцеве—Тимкове, Кривий Ріг—Комиш Зоря, Київ—Коростень, Полтава—Гребінка та Основа—Куп’янськ.

Довідка

У виробничому підрозділі «Рейкозварювальний поїзд» у Кременчуці 96 працівників. Він виконує такі основні види робіт: зварювання подовжених рейок у безстикову колію; ремонт і зварювання рейок різної довжини; виготовлення стиків, а також ремонт і зварювання рейок у колії пересувними рейкозварювальними машинами. Має цехи зварювання довгомірних і короткомірних рейок.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?