Укрзалізниця у перший день відновлення курсування приміських поїздів перевезла понад 48,1 тис. пасажирів

02 червня 2020, 16:10

Укрзалізниця у перший день відновлення курсування приміських поїздів — 1 червня — перевезла у приміському сполученні 48,1 тис. пасажирів.

Водночас Укрзалізниця закликає пасажирів бути свідомими та виконувати рекомендації МОЗ під час проїзду залізничним транспортом, адже лише свідоме ставлення та неухильне дотримання рекомендацій гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.

Нагадаємо, що під час проїзду залізничним транспортом потрібно перебувати на вокзалах, платформах та поїздах винятково в захисних масках, користуватися санітайзерами для рук, дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 м, у разі виявлення симптомів гострої респіраторної хвороби залишатися вдома.

Як повідомлялося, Укрзалізниця 1 червня розпочала перший етап відновлення курсування приміських поїздів: до роботи стали 439 поїздів. Так, у філії «Донецька залізниця» почали курсувати 38 поїздів, «Львівська залізниця» — 30, «Одеська залізниця» — 84, «Південна залізниця» — 156, «Придніпровська залізниця» — 22, «Південно-Західна залізниця» — 109.

У разі прийняття в подальшому відповідних рішень регіональними комісіями з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обласних державних адміністрацій призначення приміських поїздів буде продовжуватися. З розкладом електропоїздів, котрі відновили курсування, можна ознайомитися на вебсайтах регіональних філій Укрзалізниці.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?