Укрзалізниця уклала договори на постачання дизпального

10 серпня 2019, 15:33

9 серпня АТ «Укрзалізниця» підписало перші договори постачання дизельного пального, укладені за підсумками переговорної процедури, яка відбулася 3 серпня.

Нагадаємо, що вдатися до цієї екстреної процедури Укрзалізниця була змушена через штучне блокування тендерів окремими гравцями ринку.

Голова правління Укрзалізниці Євген Кравцов заявив, що товариство не піддасться такому тиску та буде й надалі проводити прозору політику щодо закупівель дизельного пального.

Як уже повідомлялося, за підсумками переговорів вдалося не тільки залучити нових постачальників, а й одержати дуже привабливу ціну, яка становила від 25 250 до 25 550 грн за тонну. Тоді розрахункова економія становила приблизно 45 млн порівняно із плановим бюджетом закупівлі.

Оскільки ціни договорів прив’язані до показників Platts, коливання цін на ринку знаходить своє відображення й у ціні постачання. Через падіння показників Platts, яке відбулося за останній тиждень, Укрзалізниця одночасно із підписанням договорів також уклала додаткові угоди на зниження ціни.

Таким чином, станом на 9 серпня Укрзалізниця закуповуватиме дизельне пальне за цінами від 24 910 до 25 163 грн за тонну. Укрзалізниця закуповує дизельне пальне на умовах п’ятиденної відстрочки платежу.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?