Укрзалізниця увійшла до десятки компаній з найвищим рівнем розкриття інформації

09 жовтня 2020, 16:38

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (КСВ) у партнерстві з Професійною асоціацією корпоративного управління, за підтримки CIPE та сприяння Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, презентували Індекс прозорості сайтів українських компаній—2019. Про це повідомляє Гал-info.

До десятки компаній з найвищим рівнем розкриття інформації, крім АТ «Укрзалізниця», увійшли ДП «НАЕК «Енергоатом», АТ НАК «Нафтогаз України», ДП «НАЕК «Укренерго», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Укргідроенерго», АТ «Фармак».

Учасниками оцінювання стали сайти компаній, які увійшли до топ-100 найбільших платників податків в Україні у 2019 р. за даними Державної податкової служби. Було проаналізовано 86 сайтів (14 компаній не мають сайтів), серед яких 63 приватні компанії та 23 державні підприємства. За секторальним аналізом найвищий рівень розкриття інформації продемонстрували компанії фінансової сфери, транспорту та постачання електроенергії. Найнижчий рівень прозорості у сфери будівництва та у секторі тимчасового розміщення й організації харчування. Державні підприємства мають практично за всіма критеріями і компонентами Індексу прозорості вищі показники, ніж компанії приватної форми власності. 

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?