Укрзалізниця увійшла до першої п’ятірки рейтингу топ-200 найбільших компаній України

13 вересня 2019, 13:55

Укрзалізниця посіла четверте місце в рейтингу найбільш прибуткових українських компаній, підготовленому виданням БізнесЦензор.

Як зазначає видання, за результатами роботи у 2018 р. Укрзалізниця отримала 83 млрд грн доходів, чистий прибуток компанії становив 354 млн грн.

Як раніше повідомлялося, провідне міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило довгостроковий та короткостроковий кредитний рейтинг АТ «Укрзалізниця» в іноземній і національній валюті до суверенного рівня — «B» з «В-».

На початку липня 2019 р. Укрзалізниця вперше після шестирічної перерви залучила фінансування з міжнародного ринку капіталу на $ 500 млн. Окрім цього, Укрзалізниця залучає від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) ще $ 100 млн на модернізацію інфраструктури. Відповідну рамкову угоду між Укрзалізницею та ЄБРР підписано 10 вересня 2019 р.

Нагадаємо, Укрзалізниця — національний перевізник вантажів та пасажирів, забезпечує 82 % вантажних і майже 50 % пасажирських перевезень, які здійснюються всіма видами транспорту. За обсягами вантажних перевезень Українська залізниця посідає четверте місце на Євразійському континенті, поступаючись лише залізницям Китаю, Росії та Індії.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?