Укрзалізниця в найближчі півроку автоматизує систему розподілу вантажних вагонів, — Євген Кравцов

16 грудня 2019, 12:38

Укрзалізниця планує в найближчі півроку максимально автоматизувати розподіл вагонів між клієнтами. Мета компанії — 100 % вагонів через систему ProZorro. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов у інтерв’ю для Ліга. Бізнес.

На його думку, такий підхід до розподілу вагонів стане дієвим кроком для подолання корупції в системі управління рухомим складом, зокрема на низовому рівні. «У мене була зустріч з командою ProZorro. Зараз через їхні майданчики реалізується 30 % вагонів. І це дає результат. Мета — 100 %. Ми визначили для себе таку етапність: тестування нових типів аукціонів з січня—лютого. Вони до березня зможуть підготувати для нас аукціони, які відповідають особливостям перевезення», — розповів Євген Кравцов.

Уже за півроку процес розподілення вагонів стане максимально автоматизованим. «Ставимо для себе завдання за півроку максимально автоматизувати цей процес. Наше завдання — прибрати повністю людський фактор. Тоді це дасть результат», — резюмував керівник компанії.

Про це та інші актуальні теми розвитку Укрзалізниці читайте у повній версії інтерв’ю.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?