Укрзалізниця в січні піднялася на 5 позицій за рівнем середньомісячної заробітної плати серед галузей економіки, - Євген Кравцов

03 березня 2018, 08:51

Укрзалізниця в січні піднялася на 8 місце за рівнем середньомісячної заробітної плати працівників серед інших галузей економіки. У січні минуло року компанія за цим показником посідала 17 місце, а в грудні – 13 місце. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Так, у січні цього року заробітна плата залізничників склала 9427 грн – це на 58,9 % більше порівняно із січнем 2017 року. А середня зарплата по Україні в січні 2018-го склала 7711 грн. «Завдяки впровадженню нової системи оплати праці в грудні минулого року нам вдалося лише за один місяць переміститися на 5 позицій – з тринадцятого на восьме місце за рівнем заробітної плати серед галузей економіки. Впровадження нових тарифних ставок та посадових окладів для працівників галузі проводиться поетапно, в цьому місяці ми розглянемо їх збільшення ще для низки працівників», – зазначив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Нагадаємо, у грудні 2017 року Укрзалізниця почала запроваджувати нову систему оплати праці, яка в середньому забезпечить зростання заробітних плат залізничників від 17 до 30 %. Зокрема, з 1 січня 2018 року запроваджені збільшені місячні оклади для провідників пасажирських вагонів та стюардів; робітників найпростіших професій, робота яких не тарифікується. З 1 лютого 2018 року запроваджені збільшені місячні оклади для механіків, майстрів, начальників майстерень, дільниць, цехів, начальників пасажирських поїздів та виконавців робіт.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?