Укрзалізниця веде перемовини про пряму закупівлю електроенергії у постачальника

08 листопада 2019, 16:27

Укрзалізниця планує отримати статус базового споживача електроенергії та можливості її закупівлі напряму в постачальника, повідомив голова правління компанії Євген Кравцов.

«Я вважаю доцільним дати нам статус базового споживача. Ми споживаємо великі обсяги електроенергії. Ми хотіли б закуповувати цей обсяг безпосередньо у НАЕК «Енергоатом», але не можемо, тому що вони продають енергію на енергоринок. Вони — стабільний виробник, ми — стабільний покупець, треба це поєднати. Зараз це питання у процесі обговорення, Міністерство інфраструктури допомагає нам у перемовинах з Міністерством енергетики та захисту довкілля. Очікую на позитивний результат», — сказав очільник товариства в ексклюзивному інтерв’ю виданню «Фокус».

Говорячи про роботу ринку електроенергії, Євген Кравцов наголосив, що загалом ринок електроенергії є позитивним нововведенням, хоча з його впровадженням вартість електроенергії зросла.

«Але на ринку можуть бути точкові маніпуляції, і є сенс вивести нас із зони цих ризиків», — резюмував очільник АТ «Укрзалізниця».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?