Сьогодні Укрзалізниця відправляє в перший рейс швидкісний експрес Київ—Міжнародний аеропорт «Бориспіль». Залізничне сполучення між столицею та головними повітряними воротами України функціонуватиме в режимі 24/7. На маршруті між Центральним залізничним вокзалом та аеропортом експрес робитиме зупинку на станції Дарниця.

Загальна вартість реалізованого проекту — 480 млн грн. Якщо взяти до уваги ідею «Повітряного експреса» — аналогічного проекту, то на нього планували витратити понад 10 млрд грн.

У ході реалізації проекту добудовано до існуючої залізничної інфраструктури майже 4 км колії, зведено залізничну естакаду довжиною 272 м над трасою M03 Київ—Харків. Побудовано дві пасажирські платформи з павільйонами поблизу аеропорту та критий пішохідний перехід від платформ до терміналу D «Борисполя». Залізнична станція поблизу аеропорту отримала назву Бориспіль-аеропорт.

Окрім цього, на станції Київ-Пасажирський реконструйовано платформу біля 14-ї колії, з якої буде здійснюватися посадка та висадка пасажирів. Платформа модернізована: оновлено освітлення та оздоблення, враховано потреби людей з інвалідністю (тактильні показники, ліфт та ін.).

Квитки на цей поїзд можна буде придбати в чотирьох кіосках самообслуговування, які будуть розмішені на конкорсі над 14-ю колією. Також поруч збудовані дві зали очікування для пасажирів цього експреса. Зала підвищеного комфорту облаштована кондиціонерами, тут встановлені сучасні телевізори, LED-освітлення, Wi-Fi. Зал очікування облаштований комфортними сидіннями, розетками для підзарядки мобільних пристроїв, також організована спеціальна зона для дітей. Вхід до зали буде здійснюватися за наявності квитків на поїзд. Вартість проїзду становитиме 80 грн.

Для придбання квитка за готівковий розрахунок будуть організовані дві спеціальні каси на Центральному та Південному вокзалах. 

Графік курсування поїзда складався таким чином, щоб поїзд міг конкурувати з іншими видами транспорту та враховував пікові навантаження МА «Бориспіль».

Раніше повідомлялося, що назву для швидкісного експреса було обрано шляхом відкритого голосування. «Kyiv Boryspil Express» отримав найбільше голосів.