Укрзалізниця відзначила галузевими нагородами кращих залізничників

27 червня 2019, 19:02

З нагоди Дня Конституції України найкращих залізничників відзначено почесними грамотами та нагрудними знаками від правління АТ «Укрзалізниця» та Міністерства інфраструктури України. Зокрема, нагороди отримав 281 залізничник.

Вручаючи нагороди найкращим працівникам головного офісу, регіональних філій та філій товариства, член правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек подякував залізничникам за сумлінну працю, вагомий внесок у функціонування залізничного транспорту, високий професіоналізм і творчу ініціативу в роботі.

«Праця залізничників має велике значення для країни. Дякую за ваш внесок у розвиток компанії та зміцнення економіки держави. Бажаю знаходити правильні рішення та досягати поставлених цілей», — зазначив Желько Марчек.

Серед нагород, які сьогодні урочисто вручили залізничникам з нагоди свята, — знаки «Залізнична слава», годинники від голови правління товариства, нагрудні знаки «Відмінник господарства перевезень», «Відмінник господарства  автоматики», «Відмінник пасажирського господарства», «Відмінник адміністративних служб», «Відмінник воєнізованої охорони Укрзалізниці», почесні грамоти Міністерства інфраструктури України.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?