Укрзалізниця вперше оголосила закупівлю дизельного пального за рамковою угодою, — Євген Кравцов

21 грудня 2019, 13:00

АТ «Укрзалізниця» вперше проведе закупівлю 200 тис. т дизельного пального за рамковою угодою для потреб залізничної галузі на 2020 р. Оголошення про проведення закупівлі опубліковано в системі ProZorro. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на своїй сторінці у Facebook.

«Орієнтовна вартість однієї з наших найважливіших і найбільших закупівель — понад 4,5 млрд грн. Ця рамкова угода дасть нам можливість отримати надійних партнерів для довгострокової співпраці. Штучні кризи, які цьогоріч нам намагались влаштувати окремі гравці ринку, хай залишаються у 2019-му. Нам потрібні гарантія та захищеність поставок», — наголосив він.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій — 16 січня 2020 р., аукціон відбудеться 21 лютого о 14:22.

Нагадаємо, у вересні—жовтні 2019 р. Укрзалізниця організувала низку зустрічей із постачальниками нафтопродуктів для обговорення закупівлі пального за рамковою угодою. Потреба в закупівлі, за попередніми розрахунками, на 2020 р. становить 350 тис. т дизельного пального. Окрім того, орієнтовно передбачається придбати 6,3 млн л дизельного пального за талонами, також за талонами буде придбано і бензини А-92 та А-95.

Довідка

18 грудня 2018 р. в електронній системі публічних закупівель ProZorro з’явився новий тип процедури — закупівлі за рамковою угодою. Вони можуть здійснюватися як самостійно замовниками, так і централізованою закупівельною організацією в інтересах інших замовників. Визначені певні особливості укладання рамкових угод: вони мають укладатися винятково з декількома постачальниками (мінімум трьома), яких обирають у ході аукціону; для укладання рамкових угод використовується винятково процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?