Укрзалізниця встановить нові ескалатори вітчизняного виробництва у вестибюлі залізничного вокзалу Києва, — Іван Юрик

21 травня 2020, 15:50

Укрзалізниця планує найближчим часом підписати лізингову угоду на поставку та встановлення ескалаторів для вестибюля Центрального залізничного вокзалу Києва. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час інспекції вокзалу.

«Багато років ми чуємо нарікання на постійний вихід із ладу ескалатора на столичному вокзалі, але настав час покласти цьому край. Ми мали довгий процес пошуку найкращого варіанту вирішення пріоритетного для нас питання — забезпечення максимальної доступності приміщень вокзалу для пасажирів, але рішення знайдене і незабаром буде втілене», — наголосив він.

За словами Івана Юрика, при відборі спеціальна лізингова комісія Укрзалізниці керувалася низкою критеріїв. Серед них — ціна, обслуговування, дизайн та енергоефективність. Комісія ретельно вивчила усі пропозиції. Найкращий проєкт та найвигідніші умови запропонував вітчизняний виробник — Крюківський вагонобудівний завод.

«Тож уже цього року в питанні заміни ескалаторів на Центральному вокзалі буде поставлено крапку», — резюмував очільник Укрзалізниці.

Довідка

Наразі на вокзалі функціонують ескалатори, розраховані для торговельних центрів. На вокзалі обіг людей значно більший, тому КВСЗ будуть облаштовані так звані тяжкі ескалатори. Вони значно більш зносостійкі та можуть витримувати великі навантаження. Вартість становитиме приблизно 10 млн грн.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?