Укрзалізниця за п’ять місяців 2020 р. збільшила на 6 % обсяги перевезень будматеріалів, — Іван Юрик

26 червня 2020, 12:10

Укрзалізниця — надійний партнер проєкту Президента України «Велике будівництво». Перевізник забезпечує стале та безперебійне транспортування необхідних матеріалів для будівельної галузі, зокрема для відновлення та будівництва доріг. Так, за п’ять місяців цього року перевезено майже 15 млн т мінерально-будівельних матеріалів. Про це повідомив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.

За словами керівника компанії, цьогоріч мінерально-будівельних матеріалів перевезено на 6 % більше, ніж за аналогічний період минулого року. «Разом з Укравтодором ми вибудували логістику, яка даэ змогу вчасно та за найкоротшими маршрутами підвозити необхідні матеріали для будівництва й ремонту автошляхів. Так, за згаданий період залізницею доправлено понад 7 млн т щебеню, що на 18,9 %, або на 1,1 млн т, більше аналогічного періоду минулого року», — зазначив Іван Юрик.

Крім того, перевезено майже 1,3 млн т гранітного та кам’яного відсіву, що на 40,3 % більше, ніж за п’ять місяців минулого року. Для розвитку та ремонту залізничної інфраструктури на 12,2 % зросли обсяги перевезень баласту до 0,6 млн т.

Також Укрзалізниця продовжує видобуток щебеню та копалин на власних потужностях гранітних кар’єрів. У січні—травні 2020 р. Укрзалізниця відвантажила клієнтам 1,1 млн т продукції, з якої 1,05 млн т щебеню.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?