Укрзалізниця за три місяці зекономила 130 млн грн на закупівлі пально-мастильних матеріалів, — Євген Кравцов

13 листопада 2019, 11:47

Запровадження нових принципів у системі закупівель дало змогу АТ «Укрзалізниця» зекономити в серпні—жовтні 2019 р. 130 млн грн на закупівлі пально-мастильних матеріалів, повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов на свої сторінці у Facebook.

«У середньому 44 млн грн на місяць ми зекономили на закупівлі пально-мастильних матеріалів. З серпня до жовтня — більше 130 млн грн», — уточнив він.

У свою чергу директор з питань закупівель компанії Сергій Довгаленко пояснив, що така економія стала можливою завдяки загальним зусиллям та підтримці партнерів і наразі Укрзалізниця змогла стабілізувати запаси та процес відвантаження, суттєво поліпшити конкуренцію, знизити маржу та заощадити 91 млн грн порівняно не з очікуваною вартістю, а з реальним оптовим ринком залізничного постачання палива. Вдалось також досягнути значної економії в розмірі 39 млн грн на договорах на постачання моторних мастил, підписаних у вересні, але ціну за якими було згодом понижено в процесі важких і тривалих перемовин.

Крім того, Укрзалізниця розпочала аналізувати наявність ресурсу, баланс залишків за портфелем контрактів, рівень конкуренції, маржу за підписаними договорами, справедливі ціни на ринку, а також змінила принципи розрахунку очікуваної вартості та суттєво поліпшила платіжну дисципліну (оплати проходять через один—два робочі дні після отримання податкової накладної).


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?