Укрзалізниця запрошує незалежних експертів та спеціалістів до участі у роботі комісії з оцінки корупційних ризиків в компанії

04 жовтня 2019, 09:12

Укрзалізниця розпочалa внутрішню оцінку корупційних ризиків. У товаристві cтворено відповідну комісію.

Комісія є постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом товариства. Для всебічної і повної ідентифікації, аналізу та оцінки можливих корупційних ризиків у діяльності компанії до участі у роботі комісії запрошуються незалежні експерти та спеціалісти, які володіють знаннями або мають досвід роботи у сфері діяльності товариства.

Пропозиції щодо участі у роботі з оцінки корупційних ризиків можна надсилати на електронну адресу: [email protected] — або звертатися до Офісу з антикорупційної діяльності АТ «Укрзалізниця» за адресою: вул. Є.Гедройця, 5, м.Київ, 03150, тел. (044) 309-73-27, (044) 309-73-29. Наступне засідання комісії відбудеться у вівторок о 14:00.

Внутрішня оцінка корупційних ризиків спрямована на виявлення і мінімізацію ризиків, підвищення прозорості діяльності товариства, посилення контролю за дотриманням вимог встановлених регламентів та процедур, створення додаткових обмежень і перепон з метою зменшення ймовірності вчинення корупційних дій посадовими особами товариства.

Періодична оцінка корупційних ризиків передбачена як Законом України «Про запобігання корупції», так і внутрішніми документами компанії: Антикорупційною програмою і Політикою запобігання та протидії корупції. Це черговий крок компанії до удосконалення системи запобігання та протидії корупції відповідно до вимог чинного законодавства та найкращих світових і європейських практик. Антикорупційна діяльність є однією з ключових ініціатив, що визначені Стратегією АТ «Укрзалізниця» на 2019—2023 рр.

На своєму першому засіданні, що відбулось 30 вересня 2019 р., комісія визначила об’єкти оцінки корупційних ризиків — це майже всі сфери діяльності — та затвердила план роботи. Після визначення об’єктів оцінки розпочинається ідентифікація корупційних ризиків, а потім і власне їх оцінка залежно від ймовірності виникнення ідентифікованих корупційних ризиків та наслідків для товариства.

Представити результати аналізу корупційних ризиків планується на початку 2020 р. як відповідний звіт. На його підставі комісія розробить пропозиції щодо усунення виявлених корупційних ризиків у діяльності компанії та внесення змін до Антикорупційної програми товариства.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?