Укрзалізниця запустить поїзд № 10/9 Київ—Маріуполь категорії «нічний експрес». Він складатиметься з 10 вагонів, курсуватиме через день і долатиме свій маршрут на 2 год швидше за інші поїзди, що курсують зараз зі столиці до Маріуполя, повідомив на своїй сторінці у Facebook голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

«За дорученням Президента України Петра Порошенка та за підтримки Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана ми запускаємо очікуваний пасажирами нічний експрес на Донеччину. Він у графіку вже з 30 березня. Сполучення з Маріуполем — у пріоритеті. З урахуванням оптимального балансу між вантажними перевезеннями та пасажирськими 2 год прискорення — це максимум, який зараз ми можемо зробити з наявною інфраструктурою», — написав Євген Кравцов.

Поїзд № 10/9 Київ—Маріуполь вирушатиме зі станції Київ-Пасажирський о 19.03 та прибуватиме на кінцеву станцію о 9.47. У зворотному напрямку відправлення о 16.30, прибуття до Києва о 7.14. Поїзд зупинятиметься на станціях Дніпро-Головний, Запоріжжя І, Комиш-Зоря та Волноваха.

Загальний час прямування поїзда становить 14 год 47 хв у напрямку Маріуполя та 14 год 44 хв — у напрямку Києва. Інші поїзди, що курсують нині за цим маршрутом, долають зазначений шлях майже за 17 год (№ 104 Київ—Маріуполь) та майже за 18 год (№ 84 Київ—Маріуполь).