Укрзалізниця заслуговує як мінімум на 6 місце в рейтингу найбільших платників податків 2018 року і на 1 місце серед транспортних компаній, — Андрій Рязанцев

30 січня 2019, 12:37

У рейтингу 100 найбільших платників податків за 2018 р., що оприлюднив вісник Державної фіскальної служби (ДФС), позицію Укрзалізниці відображено не зовсім коректно, оскільки виокремлено її філії попри те, що компанія є єдиною юридичною особою. Таку думку висловив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

Як зауважив Андрій Рязанцев, Укрзалізницю необґрунтовано перемістили з першого десятка компаній — найбільших платників податків країни. «Створена у формі акціонерного товариства у 2015 р., найбільша транспортна компанія країни є організацією, яка включає в себе декілька десятків філій, при цьому залишаючись єдиною юридичною особою. Сподіваюсь, що офіс великих платників податків Державної фіскальної служби просто помилився, виокремивши філії товариства. Щоб усунути прикру помилку, надаю рейтинги топ-11 платників податків та топ-11 платників транспортної галузі. За таких обставин Укрзалізниця мала б посідати відповідно шосту та першу позицію в цих списках», — повідомив директор з економіки і фінансів.

За його словами, Укрзалізниця забезпечує роботою понад 260 тис. людей, компанія щороку сплачує від 17 до 20 млрд грн податків, обов’язкових платежів та зборів до державного, місцевих бюджетів, пенсійного та соціальних фондів тощо. «Ці сплати — щоденна праця величезного колективу для забезпечення значної частини державних видатків», — наголосив Андрій Рязанцев.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?