Укрзалізниця зацікавлена у продовженні співробітництва з GE та участі українських виробників у виготовленні залізничної техніки, — Євген Кравцов

22 березня 2019, 11:32

Укрзалізниця зацікавлена у продовженні стратегічного співробітництва з GE Transportation. Про це заявив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

За словами керівника Укрзалізниці, нові локомотиви General Electric уже позитивно себе зарекомендували, наразі компанія проводить аналіз потреби локомотивів до 2025 р. з урахуванням досвіду тих локомотивів, які вже експлуатуються на залізничній мережі України.

«За підсумками 2018 р. та першого кварталу 2019 р. будуть зроблені висновки, і вже в другому кварталі поточного року разом з нашим стратегічним партнером ми розповімо про наші спільні подальші кроки», — зазначив він.

За словами Євгена Кравцова, наразі триває робота щодо визначення стратегічного партнера з виробництва вантажних електровозів. Також ведеться співпраця з ЄБРР щодо придбання впродовж цього та наступного років загалом 6 тис. вантажних вагонів.

Окрім того, цього року Укрзалізниця планує придбати та модернізувати майже 100 пасажирських вагонів. «Укрзалізниця не збавляє темпів щодо оновлення та модернізації рухомого складу. При цьому до своїх партнерів Укрзалізниця висуває жорстку умову — постачання нової техніки з використанням українських елементів. Це також реалізовано у співробітництві з GE», — резюмував Євген Кравцов.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?