Укрзалізниця затвердила нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій компанії

28 листопада 2019, 16:20

Правління АТ «Укрзалізниця» на засіданні 25 листопада 2019 р. затвердило нову редакцію порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій АТ «Укрзалізниця».

Нову редакцію порядку розроблено за результатами наради, проведеної 11 жовтня 2019 р. за участю власників під’їзних колій, вантажовласників та представників бізнес-асоціацій. Вона була присвячена обговоренню порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій та питання введення плати за подачу й забирання вагонів і контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції для виконання комерційних операцій, а також за роботи, пов’язані з прийманням, видачею, навантаженням і вивантаженням.

Порядок доповнено положеннями щодо аналізу та оцінки фінансового результату діяльності малодіяльних вантажних станцій. Також прийнято низку змін, що спрощують виключення станцій з довідника станцій з незначним обсягом роботи, при цьому враховані пропозиції вантажовласників.

Також з метою вирішення низки проблемних питань, які виникли під час впровадження порядку, внесені зміни щодо умов типової форми додаткової угоди до договору про надання послуг.

Протоколом засідання правління АТ «Укрзалізниця» одночасно затверджено перелік цін на виконання робіт (послуг), пов’язаних з перевезенням вантажів, які надаються за вільними тарифами. Цей документ вносить зміни до розрахунку ставки плати за надання послуги «Подача й забирання вагонів та контейнерів для навантаження або вивантаження на малодіяльні вантажні станції, для виконання комерційних операцій, а також роботи, пов’язані з прийманням, видачею, навантаженням і вивантаженням». Ставка плати нараховуватиметься до 20 км (включно) за 1 вагон/1 км, понад 20 км за 1 вагон, що дасть змогу зменшити витрати вантажовласників.

Перелік послуг розміщений тут.


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?