Укрзалізниця завершила будівництво режимних зон КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»

15 листопада 2019, 13:59

Укрзалізниця завершила будівництво режимних зон на контрольних пунктах в’їзду/виїзду «Чонгар» та «Каланчак», що на межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Сьогодні о 12:00 вони розпочали свою роботу. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

Режимні зони об’єктів включають у себе адміністративно-службові будівлі, які поділено на три зони приміщень — для ДПСУ, ДФС та СБУ, будівлі поглибленого огляду транспортних засобів, приміщення КПП, паспортного та митного контролів тощо.

Завершити будівництво та ввести в експлуатацію сервісні зони об’єктів Укрзалізниця планує до кінця цього року. Вони включатимуть у себе центр надання адмінпослуг, автостанцію, будівлю для відпочинку водіїв та ін.

Усі об’єкти будуються з урахуванням потреб маломобільних груп населення та людей з інвалідністю, створюється безбар’єрне середовище: облаштовуються пандуси, спеціальні покриття у визначених нормами місцях.

Нагадаємо, Укрзалізниця наприкінці вересня 2019 р. за дорученням Уряду розпочала підготовчі роботи до будівництва на двох контрольних пунктах в’їзду/виїзду «Чонгар» та «Каланчак» (КПВВ) на межі Херсонської області з тимчасово окупованою територією Автономної Республіки Крим. АТ «Укрзалізниця» Уряд передав функції замовника робіт від Українського державного підприємства з обслуговування іноземних та вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс».


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?