Укрзалізниця завершила демонтаж МАФів на столичному вокзалі та посилила заходи безпеки для комфорту пасажирів – Іван Юрик

21 травня 2020, 14:14

Укрзалізниця здійснила низку заходів задля підвищення комфорту відвідувачів вокзалу станції Київ-Пасажирський і підвищила рівень безпеки на його території, повідомив в. о. голови правління компанії Іван Юрик.

Так, за його словами, вже завершено демонтаж МАФів на станції Київ-Пасажирський. Загалом було демонтовано 35 МАФів на Вокзальній площі та у конкорсі вокзалу. Під ліквідацію потрапили торговельні території, на які закінчився термін оренди, зокрема і точки продажу алкоголю на розлив. МАФи, що залишаться, будуть реконструйовані та приведені до єдиного стилю.

Крім того, для посилення правопорядку на вокзалі з лютого 2020 р. Укрзалізниця залучила працівників Національної поліції. Наразі на території Центрального та Південного вокзалів розташовано 15 постів Управління поліції охорони, на яких чергують 25 правоохоронців.

Також на вокзалах станції Київ-Пасажирський встановлена нова система відеонагляду (22 камери), яка має функцію розпізнавання облич. Зокрема, камери спостереження встановлені на спусках до колій, де, за статистикою, здійснюється найбільше крадіжок. Система здатна розпізнавати особу, коли вона потрапляє в поле об’єктива відеокамер.

Ця система дасть змогу посилити безпеку та попередити крадіжки. Крім того, вона допоможе правоохоронним органам відслідковувати правопорушників, які пересуваються поїздами.

«Наша візія — забезпечення максимального задоволення потреб громадян України та гостей столиці у зручному пасажирському русі», — резюмував очільник Укрзалізниці.

 


Поширити y соціальній мережіЧи не хочете поділитися своїми думками з цього приводу?